• 021 - 22689288
 • 021 - 66439711
 • info@hanibal.ir

ویزای انگلستان

قرار براین شد که با بررسی هرچه بهتر خدمات ویزای انگلستان به شما ثابت کنیم که اول گرفتن ویزای انگلیس دور از دسترس نیست و از همه مهمتر اگر با یک شرکت حرفه کار کنید درصد شکست به صفر می رسد .

انواع ویزای انگلستان

 


وقت سفارت انگلستان

مـشـاوره و خـدمـات اخـذ ویــزای انگلستان

ارائه مشاوره تخصصی و خدمات ویزای انگلستان , تهیه یا تنظیم دعوتنامه رسمی , تکمیل آنلاین فرم درخواست ویزا , تعیین وقت سفارت انگلستان و راهنمایی حرفه ای برای مصاحبه انفرادی , خانوادگی و گروهی توسط کارشناسان مجرب هانی بال انجام می شود . نکته ای که باید توجه کرد , عدم ارائه دعوت نامه از اقوام درجه یک احتمال ویزای انگلستان با واچر هتل کم می کند . برای این مورد هم هانی بال فکری انشیده است و اون تور انگلیس است که با قیمت مناسب و کیفیت بالا برگزار می کند و ویزای مسافر را به 100 درصد نزدیک می کند

 

شرایط و مدارک ویزای انگلستان

1 - مدارک اشتغال

2 - درآمد ماهیانه

3 - اسناد ملکی 

4 - موجودی حساب و سپرده های بانکی

سه تا شش ماهه

5 - وضعیت تاهل و سابقه سفرهای خارج از کشور

 

اصل و کپی مدارک و اسناد نزد متقاضی ویزای انگلستان پس از کنترل توسط vfs , اصل اسناد و مدارک به مسافر برگردانده می شود  .

تعیین وقت مصاحبه با توجه به شرایط مدارک و درخواست مسافر از 10 روز تا 6 ماه متغییر است . زمان جواب ویزای فوری توریستی انگلستان 3 روز و ویزای عادی توریستی 2 هفته طول می کشد .

 نکته ای که باید به اون توجه کرد احتمال اخذ ویزای انگلستان از طریق شرکت هواپیمایی هانی بال به بالای 80 درصد می رسد .

وجود تیم حرفه ای هانی بال و تعاملات گردشگری و خاصی که این شرکت دارد باعث می شود که ویزای انگلستان سختو دور از دسترس نباشد و این کار به خوبی و کاملا حرفه ای انجام شود


انواع ویزای انگلستان

ویزای توریستی انگلستان

اخذ ویزای توریستی کشور انگلستان، با فراهم آوردن مدارک متعددی میسر است. به صورت کلی برای اخذ ویزای توریستی هر یک از کشورها، فرد متقاضی می بایست کنسولگری و یا سفارت کشور مورد نظر را متقاعد سازد که پس از ورود فرد به کشور مورد نظر ، فرد به طور حتمی به کشور خود باز خواهد گشت.

اگرچه برخی از هم وطنان گرامی، با اخذ ویزای توریستی دیگر کشورها، قصد در ورود به کشور مورد نظر و اخذ اقامت آن کشور را در سر می پرورانند، فلذا اگر ایشان قصد ماندن در انگلستان را نیز دارند، می بایست با مدارک خود دال بر اصل بازگشت به کشور خود، افسر ویزا را قانع نمایند که به ایران باز خواهند گشت.

 

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزا توریستی
حال این سوال مطرح می شود که مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای توریستی انگلستان چه مدارکی هستند؟

فرد می بایست با مدارکی نظیر :

مدارک شناسایی مورد نیاز فرد نظیر پاسپورت
شناسنامه و ترجمه های آن ها
نامه های بانکی
اسناد مالکیت منزل یا زمین
نامه های کاری فرد که نشان از اشتغال به کار وی در موقعیت خاص شغلی را دارد
نامه اشتغال متقاضی به تحصیل در دانشگاه های ایران شانس خود را جهت اخذ ویزای توریستی کشور انگلستان، افزایش دهند.
لازم بذکر که مهمترین مدرک برای ارائه به سفارت پرینت گردش مالی 6 ماهه فرد متقاضی می باشد .

 

ویزای کاری انگلستان

ویزای کار انگلستان : بسیاری از اشخاص قصد دارند تا در انگلستان کار کرده تا بتوانند اقامت انگلستان را کسب نمایند، اما باید مد نظر داشته باشید که فقط اشخاصی می توانند مشغول به کار در انگلستان شوند که یک دوره تحصیلی را در انگلستان گذرانده باشند. این فرآیند بدین گونه امکان پذیر است که ما برای شما پذیرش تحصیلی را دریافت نماییم تا شما بتوانید در انگلستان حضور داشته باشید و پس از فارغ التحصیلی بتوانید با یافتن کار،نوع ویزای خود را از دانشجویی به کاری تغییر دهید و پس از مدتی اقامت دائم خود را ازانگلستان اخذ کنید.

شرایط ویزای کار انگلستان

اخذ ویزای کار درکشور انگلستان از چندین راه صورت می گیرد یکی از روش های اخذ ویزای کار این است که فرد در کشورانگلستان یک دعوت نامه کاری از یک فرد دارای شرایط که دارای شرکت معتبردر انگلستان است دریافت نماید که فرد نیز باید شرایط مورد را داشته باشد. یکی دیگر از شرایط لازم پذیرفته شدن برای ویزای کار این است که در آگهی پذیرفته شوید، که طی مراحلی که ابتدا ۳ماه در داخل کشور سپس ۳ماه در اتحادیه اروپا آگاهی شود اگر شخص مورد نظر پیدا نشود از ایران یا کشورهای دیگر نیروی کار می گیرند ، وقتی شخص در این آگهی پذیرش شد می تواند برای اخذ ویزا اقدام نماید.

پیدا کردن کار فرما در اروپا شرایط خاصی دارد که در ادامه مطالب به طور کامل بررسی خواهیم کرد و کارفرما پس از آگهی شغل خود باید برای استخدام شخص متقاضی، حقوقی را در نظر بگیرد که کل هزینه های شخص و خانواده ان را در بر داشته باشد .این حقوق باید پس از کسر هزینه مالیات محاسبه گردد که آیا برای مخارج شخص مهاجرت کننده کفایت می کند یا خیر ؟

در نتیجه اگر توجه فرمودید اخذ ویزای کار در کشور انگلستان امری حقوقی است که باید مراحل قانونی و حقوقی آن سپری گردد. در اصطلاح شخص کارفرما در کشورانگلستان باید بتواند اسپانسر شود. در کل اقدام برای ویزای کار بدون داشتن اسپانسر معمولاً امری دشوار است . مراقب باشید اشخاص کلاهبردار ادعا می کنند که می توانند در مدت کم ویزای کار برای شما اخذ کنند ،این ها از میل زیاد اشخاص در باب کار در انگلستان استفاده می کنند ، اول از فرد سوال کنید تا به حال از کشور خارج شده که حال بخواهد کار شما را انجام دهد ، باور کنید بسیاری از این دفتر مهاجرتی در کشور ما دارای مشاورینی هستند که نه تنها اصلا با درس حقوق بین الملل خصوصی آشنا نیستند بلکه تا کنون پا از ایران بیرون نگذارده اند .

چنانچه تمایل دارید از این روش اقدام کنید کل فرآیند اخذ ویزای کار بین ۲تا ۹ماه به طول می انجامد که فرد متقاضی میتواند پس از چند سال ( معمولا ۲تا ۵سال) تقاضای اقامت دائم کند و با قوانین امروزه این امر به سادگی مقدور میباشد.
یکی دیگر ازراه های اخذ ویزای کار، اخذ ویزا از طریق مهارت یا تخصص می باشد که در برخی از کشور ها مانند استرالیا ،کانادا و دانمارک امکان پذیر می باشد .

 

کار در انگلستان


پروسه این ویزا دراغلب کشورها بسیار زمانبر است و بهترین کشوری که الان میتوان برای آن اقدام نمود کشور دانمارک است که یک پروسه ۷تا ۹ماهه دارد. البته نام ویزای کار دانمارک که مشهور به ویزای گرین کارت دانمارک شده است ویزای GR1میباشد،
در رابطه با کشورانگلستان و کار در آن سوالات زیادی از ما می شود که ما سعی نموده ایم با توضیحاتی که به مشاورین داده ایم حتی الامکان این شبهات را مرتفع کنیم و شما میتوانید در خصوص نحوه کار درانگلستان از ما سوالات خود را بپرسید و ما با کمال میل پاسخ میدهیم البته اگر بضاعت علمی یاری کند. تنها نکته ای که در در نهایت جهت اخذ و یافتن کار درانگلستان به نظر می رسد این است که هرچند فرآیند اخذ ویزای کار در انگلستان اندکی دشوار می باشد اما راه هایی برای اخذ آن وجود دارد.

یکی دیگر از روش هایی که می توانیم در کشورانگلستان کار فرما یافته و به صورت قانونی بتوانیم در آن کشور مشغول به کار شویم این است که به عنوان دانشجو وارد کشور انگلستان شویم و چون در طول تحصیل اجازه کار پاره وقت داریم می توانیم به محض این که شغلی آگهی شد آن را درخواست کنیم یا صبر کنیم که وقتی درسمان تمام شد از کارفرما در کشور انگلستان درخواست کار کنیم ،این راه از جمله راه های بسیار خوب می باشد زیرا پس از ورود به کشور انگلستان شخص چون به عنوان دانشجو وارد کشور شده است فرصت دارد تا شغل مورد نظر خود را پیدا کند و آن را تا پس از اتمام تحصیلات خود ادامه دهد تا زمانی که بتواند از طریق این شغل اقامت کاری اخذ نموده و پس از پرداخت مالیات به مدت ۳یا۴سال برای اخذ اقامت دائم اقدام نماید .در انتها راه های دیگری نیز برای ورود به کشورانگلستان نیز وجود دارد که در این مقاله مختصر نمی گنجد.

نکته ی مهمی که می توان به آن اشاره کرد این است که افرادی که در انگلستان تحصیل کرده باشند می توانند پس از فارغ التحصیلی خود در انگلستان با مبلغ 50000 پوند در انگلستان سرمایه گذاری کنند و اقامت انگلستان را در مدت زمان کمی دریافت نمایند.

 

 

ویزای تحصیلی انگلستان


tier 4 ویزای تحصیلی انگلستانویزای پزشکی انگلستان

افرادی كه جهت درمان پزشكی منظور ورود به انگلستان را دارند جهت اخذ ویزای پزشکی انگلیس باید دارای شرایط زیر باشند :
شرایط و مقررات كلی قوانین مهاجرت در باره آنان صادق باشد .
بیماری مسری و واگيردار كه به سلامت جامعه لطمه می رساند را نداشته باشد .
طول دوره درمان نباید خیلی طولانی باشد .
هماهنگی لازم برای نوع درمان با پزشك یا کارآزموده اتمام شده باشد .
پول كافی جهت پرداخت خرج های بهبود بدون دريافت كمك از منابع دولتی و عمومی را داشته باشد .
بيمار در پايان دوره بهبود به كشور خویش بازگردد.
شایان ذكر است كه در پذيرشی كه شخص مریض از دكتر معالج یا بیمارستان ارائه می كند می بایستی موارد زير ذكر شده باشد :
نوع بیماری
شیوه درمان
هزینه درمان
مدت درمان

 مدارك مورد نياز جهت ورود به انگلستان در اين گروه


نامه یا اوراق پزشكی تایید شده از سوی پزشك یا متخصصی كه نشانه دهد هماهنگی لازم برای ادامه بهبود سپریدن شده است.
ارائه مدارك مالی و اوراق بانكی كه نشان دهنده ی توان مالی شخص بيمار براي پرداخت هزينه های درمان است.
نامه از كارفرما كه پرتو دهد جهت اتمام امور پزشكی و درمانی به شخص مریض (كارمند) مرخصی دیتا است .
در صورتیكه شخص خودفرما باشد باید اوراق مالی و فیش های شركت كه اثر دهنده تکاپو شركت باشد را به به اتفاق داشته باشد.
مدارك یا اسناد زمین، خانه، مستغلات شخص بیمار ، همسر و یا والدین بیمار
مداركی كه نشانه دهد شخص مریض تمامی هماهنگی ها برای سفر از قبیل هتل یا محلی برای ماندن و … را اتمام داده است.
صورتحساب های بانكی شش ماه گذشته
در صورتیكه پزشك یا متخصص معالج تشخیص دهد كه دوره شفا تمام نشده و مریض هنوز نياز به مراقبت و درمان بعدی دارد، می توان نسبت به تمدید ویزای پزشكی الی یازده ماه اقدام كرد. در اینصورت باید اسم پزشك یا متخصص معالج، قبض های پرداختی، زمان شروع درمان و نوع ترقی در بهبود و مدارك مالی را كه استطاعت بیمار را پرتو می دهد را جهت تمدید ویزا ارائه نمود.

 

ویزای ازدواج انگلستان

 

ویزای ازدواج انگلیس برای متقاضیانی است که از طریق ازدواج با شهروند یا فرد دارای ماندن همش انگلستان هدف حیات و ماندن در انگلستان را دارند.
این نوع از ویزای انگلیس به دو بخش ویزای ازدواج و ویزای نامزدی دسته میشود که شرایط آنها کم و بیش مانند هم است. در هر دو دسته متقاضی باید از چند جهت سفارت یا مراجع قانونی را قانع کند.
از عقیده مالی باید شرط کمینه حقوق برآورده شود که در حال حاضر سالی 18600 پوند برای یک زوج بدون بچه است. اثبات این درآمد با روشهای مختلف از قبیل استخدام، وجه نقد در بانک و داشتن پیشه آزاد میسر است. شرایط و مقررات مربوط به توانایی مالی پیچیده بوده و هر پرونده باید به چهره مجزا رسیدگی شود.
دو طرف باید اثبات کنند که رابطه آنها واقعی بوده و منظور از زناشویی کسب ماندن نیست. معمولا در این زمینه مدارک متعددی در ارتباط با روابط دو طرف قبل و بعد از ازدواج باید ارایه شود. اثبات این مدعا برای متقاضیان درون انگلستان که با هم زندگی میکنند زیاد ساده تر است.
در ویزای نامزدی پس از برآورده شدن شرایط، 6 ماه ویزا صادر میشود و در این 6 ماه دو طرف فرصت دارند با هم زناشویی نمایند.
در ویزای ازدواج نخست ویزا برای 33 ماه صادر شده و پس از 5/2 سال مجدد شرایط رسیدگی شده و برای 33 ماه سایر تمدید میشود. پس از 5 سنه امکان کسب اقامت دائم وجود دارد.
متقاضی دستور شغل و آموزه خواندن دارد. متقاضیانی که با ویزاهای دانشجویی و کاری بالای شش ماه در انگلستان هستند میتوانند ویزای خویش را در داخل انگلستان به این ویزا تبدیل کنند. با داشتن ویزای ویزیتور نمیتوان از داخل انگلستان برای این ویزا اقدام کرد.

 

ویزای ویزیتوری نامزدی برای افرادی صادر می گردد که :

 • قصد ورود به خاک انگلستان را جهت سپریدن زناشویی دارند
 • قصد ثبت ازدواج خود را در انگلستان دارند
 • مدت زمان بررسی این گونه تقاضا توسط سفارت معمولا 3 هفته به درازا می انجامد
 • ویزای نامزدی با اعتبار 6 ماه صادر میگردد

شرایط گرفتن ویزای نامزدی انگلستان


سن : سن درخواست کننده باید 18 سنه یا اغلب باشد.
امکان ثبت ازدواج : متقاضی باید امکان ثبت ازدواج را داشته باشد. بخاطر داشته باشيد كه “چند همسری“ در بريتانيا مورد قبول و قانونی نمي باشد. چگونگی تاهل فرد درخواست کننده باید کاملا شفاف باشد. فرد متقاضی در صورت مطلقه و یا بیوه بودن می بایست مدارک لازمه را ارائه نماید.
اقامت کمتر از 6 ماه : متقاضی می بایست پابرجا کردن نماید که قبل از انقضا مهلت ویزا مملکت انگستان را ترک خواهد نمود.
استطاعت مالی : متقاضی باید اثبات نماید که در درازا مدت سررسید اقامت خود در مملکت انگلستان بدون کارگماری در این کشور و یا دریافت کمکهای دولتی استطاعت پرداخت هزینه های خود را دارد.

 

مدارك مورد نياز سفارت انگليس جهت اخذ ويزای نامزدی :

 

 • پاسپورت جديد و قديم متقاضی
 • یک قطعه عكس رنگی 4.5*3.5
 • مدارک اثبات کننده وضعیت مالی متقاضی شامل منابع درآمدی و حساب های بانکی
 • مدارک اثبات کننده برنامه آینده شما برای ازدواج : مانند محل سکونت بعد از ازدواج
 • مدارک اثبات کننده حقیقی بودن ازدواج و ارتباط مستمر با همسر: عكس ها و فيلم ها ، پرينت هاي تلفن، بلیط های سفرو رزرواسیون های هتل در سفرهای مشترک
 • جزئیات تدارکات ازدواج و مدارک اثبات کننده ی پرداخت بخشی از هزینه های ثبت ازدواج

 

ویزای ازدواج انگلستان


طبق قوانين مهاجرت كشور و اداره اتباع بيگانه بریتانیا ، شرايط و مقررات مهاجرت و ورود متقاضيان در گروه ازدواج به شرح ذيل می باشد :


 • زوج يا زوجه بايد در زمان تسليم تقاضانامه براي اخذ ويزا مقامات سفارت انگلستان را از قصد و تصميم برای ادامه زندگی در اين كشور مطلع كند. شرايط و مقررات كلی مهاجرت ايجاب می كند كه شخص متقاضی قبل از تقاضای ويزا، با همسر خود ازدواج قانونی كرده و مدارك كامل و سند ازدواج را همراه خود داشته باشد
 • سن ازدواج براي زوج و زوجه 18 می باشد. كسانيكه كمتر از 18 سال سن داشته باشند نمی توانند در اين گروه تقاضای ويزا كرده و وارد انگلستان شوند
 • لازم به ذكر است كه يكی از زوج يا زوجه بايد اقامت قانونی در انگلستان را داشته و از منابع مالی و كمكهای دولتی و عام المنفعه (مگر افراد سياسی) استفاده نكنند
 • از نظر مالی باید شرط حداقل حقوق برآورده شود که در حال حاضر این میزلن درآمد سالی 18600 پوند برای یک زوج می باشد.( اثبات این درآمد با روشهای مختلف از قبیل استخدام و داشتن کار آزاد میسر است.) و یا اینکه ارائه مدارک اثبات کننده ی وجه نقد به ارزش 63000 پوند برای مدت شش ماه در حساب بانکی
  زوج و زوجه همديگر را ملاقات كرده و با هم آشنا باشند
 • زوج و زوجه قصد اقامت دائمی در انگلستان را داشته باشد
 • محل سكونت براي اقامت زوج و زوجه در انگلستان از قبل هماهنگ شده باشد
 • زوج و زوجه قصد اخذ كمكهای دولتی وعام المنفعه را نداشته باشند
 • درصورت اخذ ويزا در مرحله اول و ورود به انگلستان زوج و زوجه مي توانند نسبت به تمديد ويزا اقدام و مجوز لازم را اخذ نمايند
 • نكته آخر اينكه فرد متقاضي پس از اخذ ويزاي ازدواج و ورود به انگلستان مي تواند پس از 5 سال تقاضاي ويزاي دائم و سپس تقاضاي گذرنامه انگليسي كرده واز مزاياي اقامت بهره مند شود.

 

ویزای انگلستان , قوانین و مقـررات ویزای انگلستان

طبق آیین نامه گردانیدن مرزبانی بریتانیا حق تجدید نظر نسبت به عدم صدور ویزای انگلستان از متقاضیان ویزا سلب شده است. لذا برای پیشگیری از هزینه های غیر بایسته و مشکلات برآمده از عدم صدور ویـزا, ضمن پرهیز شدید از اتکا به دانسته های اندک خود و عدم پذیرش مشاوره غیر تخصصی کسان و شرکتهای غیر مسئول! جهت رسیدگی شرایط عمومی درخواست کننده گرفتن ویزا, ارائه مشاوره تخصصی, تنظیم شرایط, تکمیل مدارک و کلیه خدمات دریافت ویزای انگلستان, با کارشناسان با تجربه, متخصص و عـضو رسمی کمیساریای عالی گردانیدن کوچ بـریتانیا OISC در این شرکت تماس برقرار نمایید.

 

 

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

  کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

   ایرلاین ها